Zlatni dani – nova porodična komedija

Kultura

Sigurno vam je nedostajala prava porodična komedija koja će vam izazvati osmeh na lice? Upravo takva serija se pojavila! U nastavku ćete saznati o čemu je reč.

 

Serija „Zlatni dani“ u režiji Marka Sopića, počela je sa emitovanjem 14.12.2020. godine na televiziji „Pink“. Snimanje prvog ciklusa ove serije započeto je u avgustu ove godine. Serija je za dve nedelje osvojila srce gledalaca, pa je  snimanje nastavka planirano za januar 2021. godine.

Radnja komedije je smeštena u Beograd i prati ljubavnu priču dvoje sveže razvedenih poznanika.  Glavni glumci su Andrija Kuzmanović i Tamara Krcunović.

Ukoliko ste mislili da se ljubav ne može roditi za samo 48h, veoma ste se prevarili! O čemu je tačno reč, saznaćete čim pogledate prvu epizodu. Ne gubite vreme!

Autor: Jelena Radešić

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *